+48 736 300 439 | ul. Rudzka 28, 01-689 Warszawa

PONAD 20 LAT DOŚWIADZCZENIA W BRANŻY

Oficjalny partner:

Fotografia

Fotografia w najszerszym znaczeniu jest definiowana jako sztuka i nauka utrwalania obrazów. Dawniej na kliszy, a obecnie głównie w formie elektronicznej. Chociaż narzędzia używane do robienia zdjęć znacznie się rozwinęły, podstawy robienia świetnych zdjęć pozostają takie same. Aby wykonać udane zdjęcie, należy być świadomym kadru, światła i przekazu zawartego w obrazie.

W swojej istocie fotografia jest używana do dokumentowania wspomnień i utrwalania emocji. Chociaż niektóre ujęcia mogą być artystycznie, inne ukazujące moment, światło, gest, czy też techniczną doskonałość, najważniejszą częścią fotografii jest przekazywanie historii.

6×7 Fotografia Profesjonalna to sklep stworzony z pasji do fotografii. Sklep fotograficzny prowadzony przez profesjonalistów dla profesjonalistów. W naszym asortymencie możecie znaleźć produkty takich marek jak Hasselblad, Profoto, Leica, Gitzo, Wimberley, Sekonic, PocketWizard, Peli, Sigma, Dji i Nanlite. Chętnie podzielimy się naszym ponad 20-letnim doświadczeniem w szeroko pojętej branży fotograficznej.

Nie ważne czy szukasz nowego aparatu, obiektywu, czy akcesoriów – wszystko to czego potrzebujesz do fotografowania znajdziesz w naszym salonie przy ulicy Rudzkiej 28 w Warszawie.

Wyświetlanie 1–20 z 3088 wyników