+48 736 300 439 | ul. Rudzka 28, 01-689 Warszawa

PONAD 20 LAT DOŚWIADZCZENIA W BRANŻY

Oficjalny partner:

Studio

Fotografia studyjna jest powszechnie uważana za jedną z najbardziej artystycznych i twórczych odmian fotografii.  W dużym uproszczeniu oznacza wykonywanie zdjęć w studiu fotograficznym, w którym można zaaranżować wszystkie warunki – otoczenie, oświetlenie, osobę lub przedmiot, który ma być przedstawiony na zdjęciu. Zdjęcia w studio zazwyczaj mają charakter portretowy, komercyjny lub reklamowy. To najlepszy wybór, jeśli szukasz idealnego efektu ze względu na możliwości powtarzalnego ustawiania światła i fotografowanego obiektu.

Jako fotograf studyjny potrzebujesz przede wszystkim wysokiej jakości aparatu, obiektywu, ale również oświetlenia i akcesoriów kształtujących światło. Wszystkie te elementy są niezbędne do wykonania zdjęć o wysokiej jakości. Ponadto, aby zacząć przygodę z fotografią studyjną, potrzeba zarówno wiedzy teoretycznej, jak i praktycznych umiejętności technicznych.

W 6×7 znajdziesz wszystkie potrzebne elementy do budowy studia fotograficznego, a nasi specjaliści podzielą się wiedzą, praktyką i zdobytym doświadczeniem.

Wyświetlanie 1–20 z 858 wyników