+48 736 300 439 | ul. Rudzka 28, 01-689 Warszawa

PONAD 20 LAT DOŚWIADZCZENIA W BRANŻY

Oficjalny partner:

Victor Hasselblad AB to szwedzki koncern fotograficzny, który powstał ponad 100 lat temu w 1908 roku. Ale sławę przyniósł mu dopiero spadkobierca rodzinnej fortuny – Victor Hasselblad. Przez wiele lat podróżował po świecie i zatrudniał się w różnych firmach związanych z fotografią. To w tym czasie powstały pierwsze szkice wymarzonego a(...)

Czytaj więcej

Co to jest średni format? Hasselblad to synonim aparatu średnioformatowego o kompaktowej konstrukcji. Zamysłem konstruktora – Victora Hasselblada – było zbudowanie aparatu, który w jak najmniejszym rozmiarze będzie dawał najlepszą możliwą jakość. Dlatego zdecydował się na użycie filmu 120, czyli średnioformatowego. Zdjęcia miały(...)

Czytaj więcej

HASSELBLAD NATURAL COLOUR SOLUTION to wyjątkowe rozwiązanie w branży fotograficznej. Szwedzka marka od początku swojej przygody z cyfrowymi matrycami stawia na jak najwierniejszą reprodukcję kolorów. System ma jedno proste zadanie dostarczyć użytkownikowi najbardziej naturalne kolory bez konieczności korzystania ze specjalnych presetów. To dzięki(...)

Czytaj więcej

Produkty

zobacz wszystkie

Przyjdź do nas i odwiedź nasz sklep

Darmowa dostawa

Od zamówienia min. 500zł

Bezpieczne transakcje

Płatność online

Profesjonalne wsparcie

Poproś o radę profesjonalistę

Gwarancja jakości

25 lat doświadczenia