W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.
X

6x7

Brak produktów

Mając na uwadze komfort zakupów w naszym sklepie, mamy dla Państwa propozycję kilku form płatności za produkty i usługi oferowane przez naszą firmę. W przypadku konieczności negocjacji indywidualnych warunków płatności prosimy o kontakt z działem handlowym naszej firmy.

 

Formy i sposoby płatności:

  • Gotówka za pobraniem - w tym wypadku pieniądze odbiera kurier dostarczający towar do Państwa. Koszt pobrania wliczony jest w cenę przesyłki. Wartość pobrania nie może przekraczać 5 000 zł, płatność większych zamówień musi być realizowana przez przelewy bankowe (lub częściowo przez przedpłatę przelewem, częściowo przez pobranie). Jeżeli to możliwe, towar o wartości powyżej limitu pobrania może być rozdzielony na dwie osobne przesyłki i wysłany na dwa razy, w odstępie jednego dnia.
  • Gotówka - zamówienie płatne gotówką w momencie odbioru osobistego zamówionego towaru.
  • Przedpłata na konto bankowe - wysyłka towaru następuje po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bankowe. Na życzenie wystawiamy faktury proforma. Czas wpłynięcia pieniędzy na nasze konto to zazwyczaj 24 godziny od zlecenia przelewu licząc tylko dni robocze.

 

Numer konta bankowego: 12 1090 1841 0000 0001 3053 3723

Dane firmy:  6x7 Sp. z o.o., ul. Klaudyny 32c, 01-684 Warszawa

  • Przelew z terminem płatności - warunki ustalane indywidualnie dla odbiorców hurtowych i stałych współpracowników.
  • Sprzedaż na raty - naszym klientom oferujemy szybki zakup towaru na raty w systemach ratalnych Credit Agricole, które są dostępne dla klientów z całej Polski.
  • Szybki przelew przez internet e-Card / ePrzelewy - szybki przelew bankowy realizowany przez usługę ePrzelew. Nasz sklep otrzymuje informację o zapłacie za zamówienie zaraz po jego opłaceniu z Państwa konta bankowego.
  • Karta płatnicza (autoryzacja przez stronę www lub terminal w sklepie) - płatności mogą być dokonywane z użyciem kart wypukłych wszystkich systemów standardowo obsługiwanych przez FirstData Polcard: VISA, MASTERCARD. W zależności od decyzji banku - wystawcy karty - możliwe jest dokonywanie zapłat przy użyciu kart VISA ELECTRON. Terminale w sklepie obsługują także karty American Express.

 

System eCard obsługuje bezpieczne transakcje:

eCard Transakcje