W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.
X

6x7

Brak produktów

wróć do kategorii

Sekonic L-308X Flashmate

Sekonic

Sekonic L-308X Flashmate

nr w katalogu sklepu: SEKL308X ● Producent: L-308X
Cena: 1 099,00 zł
netto: 893,50 zł
KGO: 10,00 zł
Dostępny na bieżąco
Ilość:
Bezpłatna dostawa w Polsce!

Światłomierz Flashmate L-308X firmy Sekonic to kompaktowe narzędzie do pomiaru oświetlenia zastanego i lamp błyskowych oraz do wideo z dedykowanymi trybami Cine i HD Cine.

Potrzebujesz dodatkowych informacji lub porady?
Skontaktuj się ze specjalistą! Opiekun tego produktu, +48 736 300 439, chętnie odpowie na Twoje pytania.

Flashmate L-308X  firmy Sekonic to kompaktowe narzędzie do pomiaru oświetlenia otoczenia i lampy błyskowej, a także do pracy wideo z dedykowanymi trybami Cine i HD Cine. L-308X-U wyposażony jest w przesuwającą się lumisphere, która umożliwia pomiar światła padającego  oraz światła odbitego przez obiektyw o kącie widzenia 40 °.  Miernik ma również szeroki zakres pomiarowy; od 0 do 19,9 EV przy czułości ISO 100 i może pracować z lampą błyskową w zakresie od f / 1,0 do f / 90,9 przy czułości ISO 100. Dokładność pomiaru jest ważna również podczas pomiaru, które zapewnia L-308X  z oceną  < 0,1 EV przy powtarzanych ekspozycjach.

 

Trzy rodzaje pomiaru w jednym urządzeniu:

 

Tryb zdjęć


L-308X-U oferuje pełną kontrolę ekspozycji dla fotografów w plenerze  lub w studio. Dane pomiarowe dla odczytów z lampy błyskowej i światła zastanego są wyraźnie wyświetlane na ekranie, podobnie jak pomiar EV otoczenia. Oprócz trybu priorytetu migawki nowy tryb priorytetu przysłony oferuje fotografom swobodę pomiarów, gdy fotografujemy na płytkiej głębi ostrości.

 

Tryb HD Cine

Daje operatorom kompaktowe rozwiązanie do precyzyjnych pomiarów. Model 308X  pozwala użytkownikom wybierać spośród zakresu klatek na sekundę i kątów migawki. Ponadto dodanie ISO 850 w dużym stopniu pomaga operatorom, dając im możliwość wykonywania pomiarów w natywnych ISO wielu dzisiejszych profesjonalnych kamer kinowych.


Tryb Cine

Zaprojektowany z myślą o zawodach FLASHMATE L-308X może sprostać wyzwaniom cyfrowej kinematografii. Wybierz odpowiednią kombinację liczby klatek na sekundę i kątów migawki, aby osiągnąć wymaganą kontrolę ekspozycji z dokładnością do jednej dziesiątej zatrzymania. Niezwykle uniwersalny model FLASHMATE L-308X oferuje odczyt Luks (lx) i stopkę (Fc), co umożliwia szybkie ustawienie oświetlenia w kompaktowej, niedrogiej i łatwej w użyciu konstrukcji.

Trzy sposoby pomiaru

 

Lumishpere


Lumisphere zapewnia odczyty światła padającego dla niemal niezawodny odczyt ekspozycji i umożliwia oświetlenie tej sceny przed pojawieniem się talentów.

Obiektyw

Lumidisc jest idealny do oświetlania zielonych ekranów, dostosowywania proporcji i pomiaru luksów i stóp.

Lumidisc (opcjonalnie)

Odzwierciedlone odczyty światła umożliwiają pomiar jasności tonów obiektu, szarych kart, źródeł światła lub światła okna.


Zaktualizowane dostępne ISO

Teraz ISO 850 to natywne ISO niektórych z najpopularniejszych obecnie kamer wideo.

Podświetlany wyświetlacz
Podświetlenie LCD włącza się automatycznie pod EV5.

Kompensacja kalibracji
Dostosuj L-308X-U do ekspozycji w Filmie lub aparacie cyfrowym lub dopasuj L-308X do innych ręcznych mierników. (+/- 1,0EV w 0,1 kroku)

Ustawienie niestandardowe
Dostępne są trzy niestandardowe ustawienia wyboru trybu wyświetlania, przyrostu pomiaru i jednostki natężenia oświetlenia (lx lub fc) w celu dopasowania do wymagań aparatu i pomiaru.

Pomiar natężenia oświetlenia
Wyświetlacz Lux (lx) i foot-candle (fc) jest szczególnie przydatny w przypadku kinematografii, zastosowań teatralnych i innych, które wymagają precyzyjnej kontroli jasności źródła światła. W ustawieniach niestandardowych nie można wybrać wyświetlacza, luks ani świecy.

WAŻNE INFORMACJE

Zawartość opakowania

  • światłomierz
  • zaślepka złącza PC
  • pokrowiec
  • pasek
  • instrukcja obsługi PL
  • karta gwarancyjna

Zalecane akcesoria dodatkowe

  • Sekonic Lumidisc for L-308 - zapasowy lumidisk do pomiarów płaskich obiektów.

Warunki gwarancji

POWIADOM ZNAJOMEGO
Twoje imię:
Twój adres e-mail:
Imię odbiorcy:
E-mail odbiorcy:
Wiadomość:
KOSZTY PRZESYŁKI
Kurier UPS
przedpłata na konto: 36.00 zł
przesyłka "za pobraniem": 36.00 zł
Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 10 000 zł!