W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.
X

6x7

Brak produktów

wróć do kategorii
zamknij
ZAPYTAJ O CENĘ
Imię:
Adres e-mail:

PELI 1550

Peli

PELI 1550

nr w katalogu sklepu: PELI1550 ● Producent: 1550
Cena od: 925,00 zł
Dostępny na bieżąco

Walizka transportowa na sprzęt fotograficzny najwyższej jakości, która ochroni Twój sprzęt przed zniszczeniami, zatopieniem czy zakurzeniem.

Potrzebujesz dodatkowych informacji lub porady?
Skontaktuj się ze specjalistą! Opiekun tego produktu, +48 736 300 439, chętnie odpowie na Twoje pytania.

Dostępność: W magazynie

Nazwa produktu Cena Ilość
PELI 1550 Case
Cena: 925,00 zł
netto: 752,03 zł
PELI 1550 Case w. Foam
Cena: 1 079,00 zł
netto: 877,24 zł
PELI 1550 Case w. Dividers
Cena: 1 499,00 zł
netto: 1 218,70 zł

Peli to najpopularniejsza firma zajmująca się produkcją walizek transportowych. Wielokrotnie testowane przez żołnierzy, fotografów i filmowców pracujących w najcięższych warunkach atmosferycznych i terenowych. Firma jest tak pewna swoich produktów, że oferuje dożywotnią gwarancję. Walizki Peli niezliczoną ilość razy udowodniły ekstremalną wytrzymałość i ochroniły bezcenny sprzęt.

Peli (znane w niektórych krajach jako Pelican) są znane i stosowane na całym świecie. Wyprawa na pustynie, fotografowanie na biegunie, spływ Amazonką, filmowanie na wysokościach 6000m.n.p.m. - żaden problem. Walizki Peli były wyrzucane w czasie wojny w Iraku z helikoptera, spławiane w Norweskich fiordach, rozjeżdżane przez samochody terenowe w Tanzanii i... nic. Kilka rys, zawartość za każdym razem pozostała nietknięta. Walizki Peli potrafią być nawet kuloodporne (choć producent nie zaleca testowania ich w ten sposób). Jeżeli sprzęt ma trafić z punktu A do punktu B w pełni działający bez znaczenia co się stanie po drodze, Peli Case to jedyna opcja.

 

Skrzynie Peli jako jedyne zostały wpisane na stan wyposażenia wojsk NATO na całym świecie - to bardzo wymierny dowód zaufania.

 

Peli cały czas opracowuje i testuje nowe rozwiązania, poprawia jakość i wytrzymałość swoich produktów. Każda walizka i skrzynia wykonana jest z wykorzystaniem najnowszych technologii dzięki czemu gwarantuje wytrzymałość stali przy wadze walizki turystycznej.. Tworzywo do produkcji to wyjątkowo lekki i wytrzymały poliproylen tłoczony pod dużym ciśnieniem, dzięki czemu na walizce można zaparkować samochód.

 

Zawiasy i mocowanie kłódki wykonane jest natomiast z czystej, nierdzewnej stali. Każda walizka posiada podwójne zabezpieczenie przed przypadkowym otwarciem. Wieko zabezpieczone jest dodatkową uszczelką typu O-ring, stosowaną m.in. w obudowach podwodnych, dzięki czemu walizki wytrzymują długotrwałe zanurzenie nawet na dużych głębokościach. Każda walizka ma określoną wyporność, dzięki czemu znamy dokładnie ciężar z jakim dany model pływa na powierzchni wody. Wielokrotnie podczas różnych spływów  skrzynie Peli płyną za kajakami lub łodziami aby nie obniżać ładowności łodzi.

Każda walizka i skrzynia wyposażona jest dodatkowo w zawór ciśnieniowy, który ułatwia otwarcie po gwałtownej zmianie ciśnień np. locie samolotem.

WAŻNE INFORMACJE

 Przykładowe rodzaje wypełnień skrzyń:

  • gąbka w systemie "pick`n`pluck" ("wybierz i wyrwij") umożliwiająca samodzielne jej ukształtowanie w zależności od kształtu przechowywanego w skrzyni przedmiotu,
  • piankowa wkładka z przegródkami z mozliwością dowolnego i wielokrotnego ich dopasowania.Posiadane certyfikaty:
O jakości produktów najlepiej świadczą posiadane certyfikaty:

  •  IP67
  •  IP66
  •  IP57
  •  STANAG - Standard 4280
  •  C-4150J
  •  NSN (NATO Stock Numbers)
  • ATA 300 
  • ISO 9001:2000Legendarna, bezwarunkowa gwarancja Peli™


Ewentualne usterki spowodowane jakością wykonania skrzyni, objęte są dożywotnią gwarancją.
Prawidłowo zamknięta skrzynia, z nie zniszczoną i należycie ułożoną w rowku wieczka uszczelką jest wodoszczelna (uszczelkę należy wymienić co roku lub gdy jest uszkodzona)

POWIADOM ZNAJOMEGO
Twoje imię:
Twój adres e-mail:
Imię odbiorcy:
E-mail odbiorcy:
Wiadomość:
KOSZTY PRZESYŁKI
Kurier UPS
przedpłata na konto: 36.00 zł
przesyłka "za pobraniem": 36.00 zł
Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 10 000 zł!