W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.
X

6x7

Brak produktów

wróć do kategorii
zamknij
ZAPYTAJ O CENĘ
Imię:
Adres e-mail:

PELI 1510

Peli

PELI 1510

nr w katalogu sklepu: PELI1510 ● Producent: 1510
Cena od: 1 085,00 zł
Dostępny na bieżąco
Najpopularniejsza walizka transportowa na sprzęt fotograficzny i nie tylko, spełnia wymogi przewoźników lotniczych, dotyczące bagażu podręcznego.
Potrzebujesz dodatkowych informacji lub porady?
Skontaktuj się ze specjalistą! Opiekun tego produktu, +48 736 300 439, chętnie odpowie na Twoje pytania.

Dostępność: W magazynie

Nazwa produktu Cena Ilość
PELI 1510 Case
Cena: 1 085,00 zł
netto: 882,11 zł
PELI 1510 Case w. Foam
Cena: 1 190,00 zł
netto: 967,48 zł
PELI 1510 Case w. Dividers
Cena: 1 399,00 zł
netto: 1 137,40 zł
PELI 1510 LOC
Cena: 1 799,00 zł
netto: 1 462,60 zł

Peli to najpopularniejsza firma zajmująca się produkcją walizek transportowych. Wielokrotnie testowane przez żołnierzy, fotografów i filmowców pracujących w najcięższych warunkach atmosferycznych i terenowych. Firma jest tak pewna swoich produktów, że oferuje dożywotnią gwarancję. Walizki Peli niezliczoną ilość razy udowodniły ekstremalną wytrzymałość i ochroniły bezcenny sprzęt.

Peli (znane w niektórych krajach jako Pelican) są znane i stosowane na całym świecie. Wyprawa na pustynie, fotografowanie na biegunie, spływ Amazonką, filmowanie na wysokościach 6000m.n.p.m. - żaden problem. Walizki Peli były wyrzucane w czasie wojny w Iraku z helikoptera, spławiane w Norweskich fiordach, rozjeżdżane przez samochody terenowe w Tanzanii i... nic. Kilka rys, zawartość za każdym razem pozostała nietknięta. Walizki Peli potrafią być nawet kuloodporne (choć producent nie zaleca testowania ich w ten sposób). Jeżeli sprzęt ma trafić z punktu A do punktu B w pełni działający bez znaczenia co się stanie po drodze, Peli Case to jedyna opcja.

 

Skrzynie Peli jako jedyne zostały wpisane na stan wyposażenia wojsk NATO na całym świecie - to bardzo wymierny dowód zaufania.

 

Peli cały czas opracowuje i testuje nowe rozwiązania, poprawia jakość i wytrzymałość swoich produktów. Każda walizka i skrzynia wykonana jest z wykorzystaniem najnowszych technologii dzięki czemu gwarantuje wytrzymałość stali przy wadze walizki turystycznej.. Tworzywo do produkcji to wyjątkowo lekki i wytrzymały poliproylen tłoczony pod dużym ciśnieniem, dzięki czemu na walizce można zaparkować samochód.

 

Zawiasy i mocowanie kłódki wykonane jest natomiast z czystej, nierdzewnej stali. Każda walizka posiada podwójne zabezpieczenie przed przypadkowym otwarciem. Wieko zabezpieczone jest dodatkową uszczelką typu O-ring, stosowaną m.in. w obudowach podwodnych, dzięki czemu walizki wytrzymują długotrwałe zanurzenie nawet na dużych głębokościach. Każda walizka ma określoną wyporność, dzięki czemu znamy dokładnie ciężar z jakim dany model pływa na powierzchni wody. Wielokrotnie podczas różnych spływów  skrzynie Peli płyną za kajakami lub łodziami aby nie obniżać ładowności łodzi.

Każda walizka i skrzynia wyposażona jest dodatkowo w zawór ciśnieniowy, który ułatwia otwarcie po gwałtownej zmianie ciśnień np. locie samolotem.

WAŻNE INFORMACJE

 Przykładowe rodzaje wypełnień skrzyń:

  • gąbka w systemie "pick`n`pluck" ("wybierz i wyrwij") umożliwiająca samodzielne jej ukształtowanie w zależności od kształtu przechowywanego w skrzyni przedmiotu,
  • piankowa wkładka z przegródkami z mozliwością dowolnego i wielokrotnego ich dopasowania.Posiadane certyfikaty:
O jakości produktów najlepiej świadczą posiadane certyfikaty:

  •  IP67
  •  IP66
  •  IP57
  •  STANAG - Standard 4280
  •  C-4150J
  •  NSN (NATO Stock Numbers)
  • ATA 300 
  • ISO 9001:2000Legendarna, bezwarunkowa gwarancja Peli™


Ewentualne usterki spowodowane jakością wykonania skrzyni, objęte są dożywotnią gwarancją.
Prawidłowo zamknięta skrzynia, z nie zniszczoną i należycie ułożoną w rowku wieczka uszczelką jest wodoszczelna (uszczelkę należy wymienić co roku lub gdy jest uszkodzona)

POWIADOM ZNAJOMEGO
Twoje imię:
Twój adres e-mail:
Imię odbiorcy:
E-mail odbiorcy:
Wiadomość:
KOSZTY PRZESYŁKI
Kurier UPS
przedpłata na konto: 36.00 zł
przesyłka "za pobraniem": 36.00 zł
Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 10 000 zł!