W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.
X

6x7

Brak produktów

wróć do kategorii

LINHOF M 679CS

Linhof

LINHOF M 679CS

nr w katalogu sklepu: LINH000117
Cena: 29 099,00 zł
netto: 23 657,72 zł
Produkt na zamówienie
Ilość:
Bezpłatna dostawa w Polsce!
Nowoczesna kamera wielkoformatowa na ławie optycznej, zaprojektowana specjalnie do pracy z przystawkami cyfrowymi, jednak w pełni zgodna z rollkasetami aż do 6x9.

Założona w 1887 roku fabryka zajmująca się produkcją migawek centralnych, szybko zaczęła tworzyć własne aparaty, stając się jedną z najbardziej szanowanych marek w historii fotografii. Ponad 120letnie doświadołączenie w konstrukcji wybitnie profesjonalnego sprzętu fotograficznego, cały czas przekłada się na najwyższą jakość i precyzją wykonania. 

Linhof M 679CS - decyzja na przyszłość

Chcący być pożądanym fotograf, w dzisiejszym świecie musi mieć odpowienie oprogramowanie - kreatywność i narzędzie - dobrze dobrany sprzęt. Linhof po raz kolejny unowocześniż swoją kamerę, bez naruszania integralności z poprzednimi modelami. Tym razem ten bardzo kompaktowy aparat pozwala na szybki wybór między fotografią cyfrową, a klasyczną. Matryca dla szybkości pracy, ścianki skanujące dla najwyższej rozdzielczości, czy rollkaseta dla tradycyjnej fotografii. Bez problemu współpracuje ze wszystkimi formatami średnioformatowymi, aż do 6x6 czy 6x9.

Linhof M 697CS oferuje pełną dowolność w wyborze ścianki na której się pracuje. Bez problemu można przepinaż każdy popularny system w kilka sekund. 

Dużą zaletą jest możliwość stosowania każdej optyki Linos (Rodenstock), czy Schneider. Dodatkowym atutem jest możliwość stosowania elektronicznej migawki sterowanej komputerowo, będą przez specjalny pilot., gwarantując absolutną precyzją pracy.

Całość wykonana jest w 100% z lekkiego i bardzo trwałego metalu, a wszystkie pokrętła nastawne mają oznaczone i dobrze wyczuwale pozycje zerowe. Automatyczny kalkulator głębii ostrości także ułatwia pracę. Nie ma też problemu ze stosowaniem długoogniskowych obiektywów, czy ekstremalnie szerokokątnych - w ofercie Dostępne są mieszki: Normal Bellow o wyciągu aż do 326mm (pełna współpraca z optyką do 250mm), oraz Wide Angle Bellow dla obiektywów szerokokątnych (24-90mm).

Dostępna jest także pełna gama akcesoriów, od lup powiększających, aż do całego przekroju kompendium.

WAŻNE INFORMACJE
POWIADOM ZNAJOMEGO
Twoje imię:
Twój adres e-mail:
Imię odbiorcy:
E-mail odbiorcy:
Wiadomość:
KOSZTY PRZESYŁKI
Kurier UPS
przedpłata na konto: 36.00 zł
przesyłka "za pobraniem": 36.00 zł
Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 10 000 zł!