W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.
X

6x7

Brak produktów

wróć do kategorii

GITZO GH2780QD Center Ball Head

Gitzo

GITZO GH2780QD Center Ball Head

nr w katalogu sklepu: GIGH2780QD ● Producent: GH2780QD
Cena: 999,00 zł
netto: 812,20 zł
Dostępny w 48h
Ilość:

Głowica kulowa centralna, wykonana ze stopu magnezu, przeznaczona do statywów oraz monopodów serii II. Głowica wyposażona w nowy adapter z wymienną płytką typu Arca Style.

  • Nośność: 14 kg
  • Wysokość: 12 cm
  • Waga: 0.7 kg
Potrzebujesz dodatkowych informacji lub porady?
Skontaktuj się ze specjalistą! Opiekun tego produktu, +48 736 300 439, chętnie odpowie na Twoje pytania.

GITZO GH2780QD to nowa wersja doskonałej głowicy serii II - GH2780QR. Centralna głowica kulowa o udźwigu 14 kg kompaktowych rozmiarach i doskonałej ergonomii pracy. W nowym modelu zachowano wszystkie najlepsze własności poprzedniczki: niska masa własna, nisko położony środek ciężkości, kula pokryta teflonem, duży kąt wychylenia.

Nowa konstrukcja mocowania płytki Quick Relase pozwala na mocowanie płytek różnych typów w jednym uniwersalnym uchwycie głowicy. Standardowo głowica jest wyposażona w płytkę typu Arca Style - GS5730D poprzez wmontowany adapter. Po wymontowaniu adepteru Arca Style w głowicy możemy używać płytek Gitzo typu C stosowanych w poprzedniej serii głowic. Po włożeniu płytki od góry następuje automatyczny zatrzask i blokada sprzętu. Po precyzyjnym ustawieniu przesunięcia płytki względem osi głowicy, dociskamy dźwignię ostatecznie stabilnie blokując sprzęt.  

 

GH2780QD  wyposażona jest w następujące udogodnienia systemu Gitzo:

 

SPRING LOCK - SADL (Spring Assisted Double Lock). skonstruowana kompletnie od nowa blokada kuli, łącząca dwa niezależne systemy. w których zastosowano metale o bardzo wysokim współczynniku tarcia, gwarantując skuteczną i pewna blokadę. W połączeniu z teflonowymi powłokami PTFE oraz sprężynami umieszczonymi wewnątrz, blokada chodzi płynnie dzięki czemu zapewnia użytkownikowi pełną kontrolę oraz bezpieczeństwo. 


BUBBLE BALL - technologia opatentowana i wykorzystywana przez firmę Gitzo od 2008r.  Polega ona na umieszczeniu w głowicy kuli pustej w środku. Dzięki takiemu rozwiązaniu głowice Gitzo z serii Traveler  stały się o wiele lżejsze w porównaniu do innych głowic  kulowych dostępnych na rynku. Dodatkowo aby zapewnić użytkownikowi komfort i dokładność ruchów podczas wykonywania zdjęć, kula została pokryta teflonem (PTFE), co zmniejszyło jej chropowatość a poprawiło płynność ruchów głowicy.


SEPARATE PAN CONTROL - system pozwalający zablokować i odblokować ruch panoramiczny, niezależne od bocznego pochylenia głowicy, co jest bardzo wygodne przy wykonywaniu panoramy , zwłaszcza gdy wymagana jest precyzyjna kontrola ruchów głowicy.

 

LEVELING BUBBLE - Poziomnica pomagająca zwiększyć stopień dokładności ustawienia aparatu podczas wykonywania zdjęć, wspaniały przyrząd do zdjęć panoramicznych.

WAŻNE INFORMACJE

Zawartość opakowania

  • głowica
  • pokrowiec
  • komplet kluczy
  • adapter do gwintu 1/4" na 3/8"
  • karta gwarancyjna
  • certyfikat producenta

Warunki gwarancji

POWIADOM ZNAJOMEGO
Twoje imię:
Twój adres e-mail:
Imię odbiorcy:
E-mail odbiorcy:
Wiadomość:
KOSZTY PRZESYŁKI
Kurier UPS
przedpłata na konto: 36.00 zł
przesyłka "za pobraniem": 36.00 zł
Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 10 000 zł!