W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.
X

6x7

Brak produktów

wróć do kategorii

Gitzo GH3780 Center Ball Head

Gitzo

Gitzo GH3780 Center Ball Head

nr w katalogu sklepu: GIGH3780 ● Producent: GH3780
Cena: 1 299,00 zł
netto: 1 056,10 zł
Dostępny na bieżąco
Ilość:
Bezpłatna dostawa w Polsce!

Głowica kulowa centralna, wykonana z magnezu, przeznaczona do statywów i monopodów. Wyposażona w stałą płytkę do mocowania aparatu.

  • Nośność: 21 kg
  • Waga: 0.6 kg
Potrzebujesz dodatkowych informacji lub porady?
Skontaktuj się ze specjalistą! Opiekun tego produktu, +48 736 300 439, chętnie odpowie na Twoje pytania.

GITZO GH3780 to głowica kulowa, przeznaczona do statywów i monopodów serii 3. Zalety tej nowej serii to minimalna waga, ergonomia, płynność sterowania, obniżony kąt pochylenia (zakres +100/-16) czy nisko położony środek ciężkości. Te unikalne rozwiązania wynikają z zastosowania bardzo nietypowych i perfekcyjnych rozwiązań.

Głowica została wyposażona w poziomicę umieszczoną pomiędzy kulą a płytką mocowania.


GH3780  wyposażona jest w następujące udogodnienia systemu Gitzo:

 

SAFE GRIP to materiał, który daje bezpieczniejszą blokadę aparatu z płytką mocującą, pewnie i stabilnie mocując aparat z głowicęSAFE LOCK - opatentowany polimer pokrywający od góry POWERDISK kolumny centralnej. Dzięki specjalnej konstrukcji, maksymalnie zwiększa tarcie między statywem a głowica, co przekłada sie na usztywnienie konstrukcji i całkowite wyeliminowanie drgań oraz wibracji w tym wrażliwym segmencie układu.

  

SPRING LOCK - SADL (Spring Assisted Double Lock). skonstruowana kompletnie od nowa Blokada kuli, łącząca dwa niezależne systemy. w których zastosowano metale o bardzo wysokim współczynniku tarcia, gwarantując skuteczną i pewna blokadę. W połączeniu z teflonowymi powłokami PTFE oraz sprężynami umieszczonymi wewnątrz, blokada chodzi płynnie dzięki czemu zapewnia użytkownikowi pełną kontrolę oraz bezpieczeństwo. 


BUBBLE BALL - technologia opatentowana i wykorzystywana przez firmę Gitzo od 2008r.  Polega ona na umieszczeniu w głowicy kuli pustej w środku. Dzięki takiemu rozwiązaniu głowice Gitzo z serii Traveler  stały się o wiele lżejsze w porównaniu do innych głowic  kulowych dostępnych na rynku. Dodatkowo aby zapewnić użytkownikowi komfort i dokładność ruchów podczas wykonywania zdjęć, kula została pokryta teflonem (PTFE), co zmniejszyło jej chropowatość a poprawiło płynność ruchów głowicy.


SEPARATE PAN CONTROL - system pozwalający zablokować i odblokować ruch panoramiczny, niezależne od bocznego pochylenia głowicy, co jest bardzo wygodne przy wykonywaniu panoramy , zwłaszcza gdy wymagana jest precyzyjna kontrola ruchów głowicy.


SEPARATE FRICTION CONTROL – system dzięki któremu możemy kontrolować płynność ruchów głowicy np. w przypadku gdy chcemy aby ruchy były wolne i precyzyjne.


LEVELING BUBBLE - Poziomnica pomagająca zwiększyć stopień dokładności ustawienia aparatu podczas wykonywania zdjęć, wspaniały przyrząd do zdjęć panoramicznych.

WAŻNE INFORMACJE

Zawartość opakowania

  • glowica
  • pokrowiec
  • karta gwarancyjna
  • certyfikat producenta

Warunki gwarancji

POWIADOM ZNAJOMEGO
Twoje imię:
Twój adres e-mail:
Imię odbiorcy:
E-mail odbiorcy:
Wiadomość:
KOSZTY PRZESYŁKI
Kurier UPS
przedpłata na konto: 36.00 zł
przesyłka "za pobraniem": 36.00 zł
Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 10 000 zł!